nogi

Nadmierne owłosienie w różnych częściach naszego ciała to poważny problem estetyczny. Bardzo często prowadzi do powstania ogromnych kompleksów, poczucia wstydu, a także fizycznego oraz psychicznego dyskomfortu. Kiedy tradycyjne metody usuwania owłosienia są dla nas niewystarczające, warto zdecydować się na depilację laserową. Zabieg przeprowadza się przy pomocy innowacyjnego urządzenia, jakim jest laser Vectus. Swoją skuteczność zawdzięcza on wykorzystaniu innowacyjnej technologii laserowej, dzięki której można szybko, bezpiecznie i bezboleśnie usunąć niechciane włoski z wybranej partii ciała.

Vectus laser – przełom w depilacji laserowej!

Laser Vectus to innowacyjne urządzenie wykorzystywane do przeprowadzania epilacji. Pozwala na trwałe pozbyć się niechcianych włosków z różnych partii ciała. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z problemem nadmiernego owłosienia, u których inne metody depilacji nie przynoszą zadowalających rezultatów i prowadzą do podrażnień skóry. Laser Vectus jest dostępny, m.in. w Klinice Miracki w Warszawie, gdzie na pacjentów czekają najlepsi specjaliści, a co za tym idzie najwyższa jakość zabiegów. Depilacja laserowa w Klinice Miracki to gwarancja skuteczności oraz bezpieczeństwa!

Zalety lasera Vectus:

  • bezpieczeństwo – urządzenie zostało wyposażone w inteligentny czytnik Skintel. Służy on do pomiaru poziomu melaniny w skórze pacjenta, co umożliwia następnie w precyzyjny sposób dobrać wszystkie parametry zabiegu. Dzięki temu depilacja jest skuteczna, nie ma także obaw o poparzenie skóry. Warte podkreślenia jest również to, że depilację laserem Vectus, można przeprowadzać bez względu na porę roku;
  • skuteczność – depilacja laserowa zapewnia trwałe efekty. Dzięki kilku zabiegom można na stałe pozbyć się niechcianego owłosienia z wybranej partii ciała (liczbę sesji ustala się indywidualnie z każdym pacjentem). Zabieg może być przeprowadzany na skórze o każdym kolorycie, laser usuwa nawet jasne i rude włosy, co jest niemożliwe w przypadku innych urządzeń;
  • bezbolesny zabieg – dzięki wbudowanemu w laser systemowi chłodzącemu “Advanced Contact Cooling”, zwiększa się komfort zabiegu, a odczucia bólowe zostają zredukowane do minimum;
  • krótki czas zabiegu – cała procedura trwa zaledwie kilka minut.

Jak wygląda zabieg? Poznaj szczegóły

  1. Na początku zabiegu do skóry pacjenta przykłada się czytnik Skintel. Po zbadaniu poziomu melaniny, a także gęstość i grubość owłosienia, zostaje dopasowana głowica oraz siła wiązki lasera. Następnie na wybraną partię ciała oddziałuje się światłem lasera o długości fali 810 nm. Jest ono absorbowane przez barwnik włosa, co w efekcie powoduje, że mieszek włosowy ulega termicznej destrukcji.
  2. Miejsce zabiegu zostaje natychmiast schłodzone, dzięki czemu pacjent nie odczuwa bólu.
  3. Czas trwania depilacji laserowej jest zawsze uzależniony od wielkości miejsca zabiegowego. Jednak w porównaniu z innymi urządzeniami jest to zawsze bardzo krótka procedura.

Wskazania po zabiegu epilacji laserowej

Bezpośrednio po depilacji laserowej pacjent może powrócić do swoich codziennych czynności. Niekiedy może pojawić się delikatne zaczerwienienie skóry, które jednak bardzo szybko znika. Do czasu pełnego zregenerowania się skóry należy  zrezygnować z sauny, solarium oraz gorących kąpieli.

Inne zastosowanie lasera Vectus

Laser Vectus zyskał popularność jako najskuteczniejsze urządzenie do przeprowadzania epilacji. Poza tym jest także wykorzystywany do usuwania przebarwień. Jeśli zależy nam na zadowalającym efekcie, powinniśmy zaufać profesjonalistom, którzy pracują z wysokiej jakości sprzętem. Pamiętajmy, że tańsze wersje laserów zazwyczaj nie wiążą się ze skutecznością zabiegów.

Zapraszamy na stronę klinikamiracki.pl.