kosmetyki

Wykonanie idealnego makijażu to wielka sztuka wymagająca precyzji i znajomości branży kosmetycznej. Niezbędne są także umiejętności, które nabywa się latami. Dużą pomocą zarówno dla profesjonalnych wizażystów, jak i dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z makijażem są wysokiej klasy kosmetyki Max Factor, które zostały stworzone jako odpowiedź na potrzeby dzisiejszych kobiet. Dzięki nim nawet codzienny makijaż zyskuje nowy wymiar i pięknie prezentuje się także po kilku godzinach od jego wykonania.

Bogata oferta kosmetyków Max Factor

Kosmetyki Max Factor są obecnie dostępne dla każdej z nas. Możemy je kupić zarówno w stacjonarnych drogeriach, jak i w licznych sklepach internetowych (jak np. perfumeria https://tagomago.pl/collections/max-factor). Klientki mają do wyboru bardzo szeroki asortyment produktów dedykowanych każdemu rodzajowi cery. Wśród całej gamy kosmetyków znajdują się m.in. podkłady, pudry, korektory, tusze, pomadki i konturówki do ust, kredki do brwi, cienie do powiek, które umożliwiają wykonanie precyzyjnego makijażu, idealnego do pracy, na spotkanie ze znajomymi, jak i na większe wyjścia, w tym branżowe bankiety czy rodzinne przyjęcia. Dzięki nim możliwe jest delikatne maskowanie ewentualnych niedoskonałości cery każdy oraz podkreślenie jej atutów. To sprawia, że nawet najprostszy makijaż będzie idealny i trwały

Marka Max Factor – polski akcent w branży kosmetycznej

Mało kto wie, że tak znana marka kosmetyczna jak Max Factor ma swoje korzenie w Polsce. Jej założycielem jest bowiem Polak – Maksymilian Faktorowicz, który swoje doświadczenie zdobywał już w wieku kilkunastu lat w czasie prac pomocniczych w drogerii. Następnie, po przeprowadzce do Moskwy, otworzył on (w 1892 roku) własny sklep z kosmetykami i perukami. Pierwszymi klientami owego sklepu stali się aktorzy teatralni, którzy bardzo szybko docenili doskonałą jakość kosmetyków. Sama marka znana dziś jako Max Factor nie powstała jednak w Polsce, lecz w USA, gdzie Faktorowicz otworzył kolejny sklep, zmienił nazwisko na krótsze i tak samo nazwał firmę, która do dnia dzisiejszego znana jest kobietom niemal na całym świecie. Nieprzerwanie tworzy także kosmetyki cenione przez klientki, które pragną wyglądać i czuć się pięknie zarówno w codziennym, delikatnym makijażu, jak i znacznie mocniejszym, wręcz scenicznym make-upie.