kobieta

Dla ogromnej liczby kobiet, biust jest jedną z niezwykle istotnych części ciała. To między innymi z tego powodu, często na jego tle powstają ich kompleksy. Dokładnie chodzi o jego rozmiar, który dla sporego grona kobiet jest po prostu niewystarczający. Aby zapewnić sobie większy komfort psychiczny, kobiety szukają sposobów na to, aby ich biust stał się choćby trochę większy. Niestety nie każdej z nich marzy się bolesna operacja wszczepiania implantów, a niektóre z nich nie mają na to odpowiednich funduszy. Czy zatem są inne sposoby na zwiększenie rozmiarów biustu, bez korzystania ze skalpela? Oczywiście, że tak! I wcale nie jest ich tak mało.

Wyjątkowy masaż

Chyba każda osoba lubi od czasu do czasu pozwolić sobie na odrobinę przyjemności jaką jest masaż. Jest to doskonały sposób na zrelaksowanie się, ale jak się okazuje, może on też mieć pozytywny wpływ na rozmiar kobiecego biustu. Oczywiście w tym przypadku chodzi konkretnie o masaż piersi i ich okolic, który może zdziałać prawdziwe cuda. Należy jedynie dowiedzieć się w jaki sposób się go wykonuje, tak by osiągnąć jak najlepsze efekty. Przy regularnym masowaniu biustu, staje się on nie tylko większy, ale również o wiele bardziej jędrny, co skutkuje tym, iż po prostu prezentuje się on lepiej.

Przy okazji warto nadmienić, że taki masaż służy też profilaktyce jeśli chodzi o zdrowie naszych piersi. W ten sposób bowiem, możemy także sprawdzać czy w ich obrębie nie pojawiają się żadne niepokojące zmiany świadczące o chorobie.

Produkty kosmetyczne

O większy biust możemy również zawalczyć przy pomocy kosmetyków, które znajdziemy w niemalże każdej drogerii. Odwiedzając takie miejsce znajdziemy dzisiaj mnóstwo produktów przeznaczonych właśnie do tego celu. Kobiety najczęściej wybierają dobrej jakości krem na powiększenie biustu i nie można się temu absolutnie dziwić, gdyż jak się okazuje właśnie tego typu kosmetyki są najbardziej skuteczne. Ich formuła jest skomponowana w taki sposób, aby po wchłonięciu w skórę, wszystkie składniki działały na korzyść kobiet, które oczekują zwiększenia się obwodu klatki piersiowej.

Dobry krem ujędrniający do biustu (kliknij aby przejść na stronę z produktami), może zagwarantować paniom naprawdę fantastyczne efekty, ale tylko pod warunkiem, że jest on stosowany regularnie i wedle wskazówek podanych przez producenta. W związku z tym, bardzo ważne jest to, aby przed zastosowaniem danego kosmetyku dokładnie zapoznać się z informacjami dotyczącymi sposobu jego użycia.

Korzystaj z natury

Matka natura podarowała nam mnóstwo roślin, które przygotowane w odpowiedni sposób, mogą pomóc nam w różnych dolegliwościach. I jak się okazuje, istnieją również rośliny, które mogą nam pomóc w osiągnięciu upragnionego efektu powiększonego biustu. Do dwóch najczęściej wykorzystywanych w tym celu ziół należą koper włoski oraz kazirodka. Odpowiednio sporządzony z nich napar, wypijany regularnie, może się przyczynić do zwiększenia się rozmiaru piersi.

Podobnie jak cebula, a właściwie jej świeży sok, który w połączeniu z miodem i kurkumą, tworzą bardzo specyficzną miksturę. Nakłada się ją na piersi i zakłada się biustonosz, w którym trzeba chodzić cały dzień oraz noc. Regularne przygotowywanie takiej swego rodzaju pasty i jej stosowanie, również daje efekty w postaci większego rozmiaru biustu.

Wsparcie z apteki

W przypadku, gdy zależy nam na powiększeniu piersi bez użycia skalpela, warto skorzystać z produktów, jakie możemy zakupić w aptece. Wszelkiego typu tabletki na biust są dostępne od ręki, dlatego ich nabycie nie sprawi nikomu większego problemu. Najważniejsze jednak, iż z opinii wielu kobiet wynika to, że faktycznie przynoszą one oczekiwane rezultaty, co jest przecież priorytetem dla każdej kobiety. Oczywiście należy w tym przypadku pamiętać, aby kupować wyłącznie te tabletki na powiększenie biustu, które zostały stworzone przez renomowanych producentów, a ich działanie potwierdzają zadowolone kobiety.

Pamiętajmy też, że jeśli interesuje nas powiększenie biustu tabletki muszą być przez nas przyjmowane systematycznie przez dłuższy okres czasu. Aby mieć pewność, iż efekty będą zadowalające, zawsze sprawdzajmy informacje na opakowaniu dotyczące ich stosowania. Dzięki temu unikniemy błędów, które mogłyby opóźnić działanie tabletek lub ograniczyć pozytywne rezultaty ich zażywania.

Co może zaproponować nam lekarz?

Jeśli wszczepienie silikonowych implantów nie jest czymś o czym marzymy, zawsze można skonsultować się z lekarzem, aby dowiedzieć się jakie inne sposoby powiększenia piersi może nam zaproponować. Okazuje się bowiem, że istnieje możliwość zwiększenia rozmiaru biustu przy pomocy specjalnego żelu, albo też tłuszczu pobranego od samej pacjentki.

Największą zaletą takich metod jest przede wszystkim to, iż z reguły są one mniej inwazyjne niż operacja wszczepienia implantów. Oprócz tego, piersi zwykle wyglądają bardziej naturalnie, na czym przecież zależy większości kobiet. Jeśli natomiast chodzi o wady takiego rozwiązania, to jest to przede wszystkim fakt, iż efekty tychże zabiegów nie są trwałe. Po jakimś czasie żel i tłuszcz są bowiem wchłaniane przez organizm, co oznacza konieczność powtórzenia zabiegu.