depilacja

Depilacja laserowa laserem Vectus jest coraz częściej wybieraną metodą pozbywania się nadmiaru owłosienia. Jest ona szczególnie polecana tym osobom, które mają wyjątkowo wrażliwą skórę, reagującą nadmiernym puchnięciem i zaczerwienieniem okolic mieszków włosowych po zastosowaniu tradycyjnych metod golenia oraz depilowania. Mimo, że nie jest to metoda, która należy do najtańszych, to jej skuteczność z całą pewnością rekompensuje poniesione koszty.

Skuteczność depilacji laserowej laserem Vectus

Depilacja laserowa laserem Vectus jest obecnie najskuteczniejszą metodą pozbywania się nadmiaru owłosienia z miejsc, gdzie nie jest ono pożądane np. nogi, ręce, brzuch, czy też okolice bikini.

Sam laser został opracowany przez Palomar Medical Technologies, natomiast technologia jest efektem wieloletnich starań i licznych eksperymentów, przeprowadzonych przez naukowców z Harvard University w Stanach Zjednoczonych. Ponadto, o jakości tego typu depilatora świadczy uzyskany certyfikat certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA).

Dla całkowitego pozbycia się nadmiaru owłosienia, zaleca się wykonanie serii od czterech do sześciu zabiegów w odstępach od czterech do dziesięciu tygodni. Sama depilacja trwa zaledwie kilka minut, dlatego z cała pewnością mogą sobie na nią pozwolić także te osoby, które prowadzą na co dzień bardzo intensywny ryb życia i zwykle brakuje im czasu na odwiedzenie salonu kosmetycznego.

Przebieg zabiegu depilacji laserowej laserem Vectus

Wbudowana w urządzenie wysoce zaawansowana elektronika umożliwia bieżące weryfikowanie parametrów zabiegu, dzięki czemu jest on w pełni bezpieczny i komfortowy. Ponadto urządzenie jest wyposażone w innowacyjny czytnik Skintel, który potrafi odczytywać poziom melaniny w skórze, w efekcie czego możliwy jest bardzo precyzyjny dobór mocy lasera, co pozwala uniknąć ewentualnych poparzeń, tak częstych podczas wykonywania standardowych zabiegów depilacji laserowej.
Bez wątpienia na zabieg wykonany laserem Vectus powinny udać się osoby obawiające się bólu, który towarzyszy usuwaniu nadmiaru owłosienia np. metodą woskowania. Głowica urządzenia jest bowiem pokryta materiałem o właściwościach chłodzących, a dodatkowym wsparciem jest innowacyjna technologia Advanced Contact Cooling, która umożliwia dobór intensywności lasera w zależności od indywidualnej ciepłoty ciała pacjenta.

Efekty zabiegów wykonanych laserem Vectus sa nadzwyczaj skuteczne, dlatego warto zrezygnować z bolesnych i nieskutecznych metod na rzecz innowacyjnej depilacji, która pozwala efektywnie pozbyć się nadmiaru owłosienia.