kobieta

Pani Aleksandra Starachowska jest uważana w świecie tworzenia makijażu za pewnego rodzaju wzór, za pewnego rodzaju autorytet. Można tu mówić o makijażu nietuzinkowym, tworzonym z pasją, w zacięciem. Można powiedzieć o swego rodzaju indywidualności. Co więcej, w tym miejscu jest pasja, jest misja, a to jest elementem gwarantującym powodzenie, gwarantującym zadowolenie klientek. Proponowany makijaż jest zróżnicowany, dostosowany bardzo ściśle do oczekiwań klientek, spełniający ich marzenia i oczekiwania. Należy jednakże podkreślić także to, że mamy tu do czynienia również z możliwością odbycia szkolenia z zakresu właściwego wizażu. Czy warto? Profesjonalizm prezentowany przez panią Aleksandrę Starachowską wskazuje na to, że naprawdę warto.

Kurs odmienny od innych

Tego rodzaju kursy odbywają się w bardzo wielu różnych miejscach. Ten na pewno jest bardzo wyjątkowy. Warto zatem bliżej się tym kursom przyjrzeć. Obejmuje on zarówno część teoretyczną jak i tę praktyczną. W zakres tego kursu można zaliczyć bardzo różne elementy. Tak naprawdę wiele zależy od samej zainteresowanej osoby. To, co ją najbardziej interesuje, to może być przedmiotem danego spotkania. W trakcie kursu korzysta się oczywiście z wysokiej klasy sprzętu, z bardzo wysokiej klasy kosmetyków, a poza tym również z pięknego, dużego lustra zapewniającego pełen komfort pracy.

Poznaj szczegóły

Liczą się szczegóły, a zatem należy wskazać, że w zakres każdego kursu wizażu u Aleksandry Starachowskiej można wliczyć:

– dostęp do wysokiej klasy kosmetyków, niezbędnych akcesoriów

– lekcja trwa trzy godziny, w trakcie, których mamy zapewnioną bardzo miłą atmosferę przy kubku kawy

– doradztwo w zakresie doboru tego, co powinno znaleźć się w każdej kosmetyczce

– profesjonalny pokaz makijażu na kursantce

– polecenie najlepszych miejsc, w których można zakupić wysokiej klasy kosmetyki

– zaproponowanie kolorystyki, która będzie najbardziej odpowiednia

– nie można oczywiście nie wskazać na udzielenie odpowiedzi na wszelkiego rodzaju zapytania

Zanim skierujemy się na kurs makijażu u Aleksandry Starachowskiej, warto jest odpowiednio się przygotować. W jaki sposób? Przede wszystkim warto jest przyjść na spotkanie bez makijażu. Poza tym warto jest zastanowić się nad tym, czego się oczekuje, warto jest zastanowić się nad pytaniami, które nas nurtują. Istotne będzie także to, aby na to spotkanie zabrać ze sobą posiadane kosmetyki. Przegląd kosmetyczki to w trakcie takiego spotkania jest bardzo istotny punkt programu, bardzo istotna kwestia.