koszulki

Chcesz podarować przyjacielowi bluzę z waszym wspólnym zdjęciem? A może wybierasz się na koncert i marzy Ci się t-shirt w wizerunkiem ulubionego zespołu? Nawet jeśli nie umiesz znaleźć jej w żadnym sklepie, nic straconego! Skorzystaj z kreatora online i stwórz własne koszulki z nadrukiem – dzięki temu Twój wzór będzie niepowtarzalny. Dowiedz się, jak łatwo można zaprojektować ubranie.

Projektowanie krok po kroku – krój

Na początek określ dla kogo planujesz przygotować koszulki z nadrukiem i na tej podstawie wybierz model męski, damski lub dziecięcy. Następnie zastanów się, jaki rodzaj ubrania Cię interesuje. Może to być klasyczny t-shirt, bezrękawnik, polo albo bluzka sportowa. Dla pań dostępny jest także krój ciążowy. Jeśli potrzebujesz czegoś cieplejszego, sięgnij po koszulkę z długim rękawem albo bluzę – może być zwykła bądź z kapturem. Ta ostatnia dostępna jest również w wersji rozpinanej. Ciekawą propozycją jest również bomberka, zwana także bejsbolówką.

Barwy i rozmiary

Kolejny krok to decyzja dotycząca koloru. Jeżeli wiesz już, jaką grafikę chcesz umieścić na bluzce, weź to pod uwagę przy wybieraniu barwy t-shirtu. Lepiej, żeby obraz nie zlewał się z tłem. Poza odcieniem jaki będzie miało Twoje ubranie, musisz jeszcze podać swój rozmiar. Żeby jak najdokładniej go określić, sprawdź tabelę rozmiarów dostępną na stronie, z której korzystasz. Znajdziesz tam wymiary ciała wraz z dopasowanymi rozmiarami XS, S, M, L, XL, itd. Zmierz swój wzrost, szerokość, obwód klatki piersiowej i długość ramion, a na pewno uda Ci się prawidłowo wybrać koszulkę.

Nadruki na koszulkach

Dalszy etap to projektowanie przodu i tyłu ubrania. Na pewno jeszcze zanim uruchomiłeś kreatora, miałeś w głowie, jak mają wyglądać Twoje nadruki na koszulkach. Teraz jest czas, żeby zwizualizować ten pomysł! Dodawaj napisy (tyle, ile masz ochotę) w dowolnych kolorach albo załaduj obraz, jaki ci cię podoba. Możesz skorzystać w własnych zdjęć, które przechowujesz na dysku komputera albo użyć gotowych grafik, jakie proponuje Ci kreator. Masz też możliwość połączenia obu tych opcji i stworzenia zupełnie oryginalnego projektu. Najważniejsze byś pamiętał, że dodawane pliki graficzne powinny być zapisane w formacie JPG lub PNG, odznaczać się wysoką rozdzielczością i nie wykraczać poza obszar zaznaczony przez kreatora. Tylko wtedy będą się korzystnie prezentowały na ubraniu.

Skąd czerpać inspiracje?

Jeśli nie masz pomysłu na oryginalne koszulki z nadrukiem, sprawdź z jakich gotowych projektów najczęściej korzystają inni użytkownicy kreatora. Być może których z nich Ci się spodoba i będziesz chciał go wykorzystać lub przerobić według własnego zamysłu. Po naniesieniu wszystkich zmian, zobacz czy ostateczny efekt cię zadowala i czy chcesz jeszcze coś dodać bądź usunąć. Zawsze możesz zapisać wizualizację i zajrzeć do niej po pewnym czasie. Jeśli wszystko jest w porządku, przejdź do zamówienia.

Projektowanie wzorów na bluzki może być świetną zabawą – w kilka chwil masz szansę stworzyć coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tworzenia nadruków, wejdź na stronę https://ideashirt.pl/ i poznaj szczegóły dotyczące materiałów wykorzystywanych do realizacji zamówień.