torebka

Piękna torebka to obowiązkowy dodatek stroju każdej modnej kobiety. Gdzie indziej można by pomieścić wszystkie potrzebne w ciągu dnia akcesoria? Dodatkowo dobrze dobrana torebka potrafi uczynić każdą stylizację ciekawszą i dodać jej pazura. Jak więc dobrać torebkę do stroju, aby zrobił wrażenie na każdym?

Jaką torebkę wybrać do eleganckiego płaszcza?

Ostatnio bardzo popularne stały się torebki typu kuferek. Są one zawsze oryginalne, dość małe, a jednocześnie bardzo eleganckie. Dzięki temu, że mają krótkie rączki, które umożliwiają noszenie torebki na przegubie, sprawiają, że cała stylizacja od razu wygląda o wiele dostojniej. Kolor torebki uzależniony może być od koloru płaszcza, ale jeśli chcemy by, pasowała ona do wszystkiego, wystarczy dobrać do niego czarną lub ciemnobrązową torebkę. Jeśli natomiast szukamy torby pasującej do ciemnego płaszcza i nie zależy nam, aby była ona w klasycznym kolorze, warto postawić na bordo lub butelkową zieleń, które zawsze królują jesienią i zimą.

Jaka torebka będzie pasować do zimowej stylizacji?

Zima wydaje się być najgorszą porą roku dla wszystkich miłośniczek mody, ponieważ zostawia im małe pole do popisu. Z racji tego warto zaszaleć przynajmniej w kwestii dodatków. Zimą warto postawić na duże torby, które przyciągają wzrok i sprawiają, że stylizacja od razu wyda się ciekawsza. W tym sezonie modne są błyszczące dodatki więc srebrna torebka w połączeniu z zimową, puchową kurtką na pewno będzie świetnie wyglądać. Warto natomiast unikać noszenia kopertówek lub małych listonoszek, które staną się wręcz niezauważalne pod grubym szalikiem.

Jaka torebka będzie wyglądać dobrze w połączeniu z futrem?

Futro jest dość kłopotliwe, jeśli chodzi o dodatki, bo zazwyczaj już samo w sobie przyciąga wzrok. Sprawdzą się więc torebki ręcznie robione, które są bardzo oryginalne i na pewno wyróżnią się na tle futra. Warto tutaj postawić na oryginalny i modny kolor. Na przykład musztardowa torebka z ręcznie wykonanymi zdobieniami z pewnością nie przejdzie niezauważona.