blizny

Przebarwienia występujące na skórze spowodowane są miejscowym nadmiarem melaniny, czyli naturalnego barwnika. Plamki odbiegające od naturalnego kolorytu skóry widoczne są przede wszystkim na dłoniach, twarzy i dekolcie. Spowodowane jest to częstą ekspozycją tych miejsc na promienie słoneczne. Wśród innych przyczyn pojawienia się przebarwień wyróżnić można stany zapalne skóry i wysypki.

Zalety maseczek w płachcie

Podejmując walkę z nieestetycznymi plamkami, trudno podjąć decyzję o wyborze odpowiednich kosmetyków. Z każdej strony otacza nas ogromna ilość produktów. Są nimi różne kremy, serum, czy też olejki.

Warto jednak zwrócić swoją uwagę na niepozornie wyglądające maseczki w płachcie. Dlaczego należy postawić właśnie na nie? Zabieram Cię w podróż, abyś przeszła przez trzy kroki, dzięki którym uświadomisz sobie, że uzyskanie pożądanego wyglądu skóry wcale nie jest takie trudne. Wybierając maseczkę decydujesz się na:

  • Skuteczne działanie- składniki aktywne zawarte w tkaninie przenikają w głąb skóry, dzięki temu, że maseczka przylega do Twojej cery. Poza tym, jej działanie nie jest w żaden sposób ograniczane innymi komponentami.
  • Łatwość korzystania – do użycia nie będzie potrzebne Ci nic, oprócz samej maseczki. Ażeby przekonać się o jej sile, nie musisz nawet przenosić się do łazienki.
  • Natychmiastowe działanie – już po pierwszym użyciu produktu możesz cieszyć się widocznymi rezultatami.

Maska biocelulozowa na przebarwienia

Godną uwagi maseczką na przebarwienia jest maska biocelulozowa od Yasumi. Przeznaczona jest do cer z przebarwieniami, ponieważ intensywnie rozjaśnia nierówną pigmentację. Poza tym, w łatwy sposób można dopasować ją do kształtu twarzy.

Kosmetyki Yasumi do kupienia tutaj: Yasumi

Maseczka wyróżnia się przemyślanym doborem składników, które uzupełniają się wzajemnie, oferując efekt nawilżonej cery o jednolitym kolorycie. Wśród nich znajdują się fucogel, gliceryna, delentigo i ekstrakt z cytryny. Jakie efekty możesz osiągnąć po stosowaniu produktu?

  • Nawilżoną, gładką i zregenerowaną skórę
  • Zredukowane przebarwienia i wyrównany koloryt skóry
  • Ochronę przed fotostarzeniem
  • Ochronę przed działaniem wolnych rodników

Malutkie piegi potrafią dodać uroku. Jednak gdy przebarwienia pojawiają się pod postacią nieestetycznych plam, wiele z nas pragnie się ich pozbyć. Na szczęście jest na to skuteczny sposób. Przestań się martwić i chwyć po maseczkę, która rozjaśni Twoją skórę, nadając jej jednocześnie młodzieńczej witalności.