prezenty

Grudzień to czas intensywnych przygotowań do długo wyczekiwanych świąt Bożego Narodzenia. Sprzątanie, gotowanie i poszukiwanie idealnych prezentów bardzo często spędzają sen z powiek wielu pań domu, które pragną, aby w dniu Wigilii wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jak zatem w całym tym bałaganie nie zapomnieć o prawdziwej magii świąt?

Sprzątanie może być przyjemne!

Generalne porządki przedświąteczne warto zacząć na długo przed 24. grudnia, odpowiednio rozplanowując swoje działania. Mycie okien, pranie dywanów czy czyszczenie tapicerek może odbyć się już na początku miesiąca. Ścieranie kurzy lepiej zostawić jednak na sam koniec. Doskonałe efekty sprzątania nie muszą wiązać się z godzinami szorowania czy wdychania oparów bardzo silnych detergentów. Aby zagwarantować czyszczonym powierzchniom najlepsze rezultaty oczyszczania należy jednak dobierać domową chemię odpowiednio do rodzaju czyszczonych obiektów, ponieważ szkło, drewno czy metal to materiały o różnej strukturze i zupełnie innych potrzebach. Jeśli do sprzątania wybierzemy właściwe środki z linii chemii domowej Livioon, obowiązki staną się przyjemnością, gdyż na każdym kroku będzie towarzyszył nam także cudowny, luksusowy zapach.

Sprawdzone prezenty

Im bliżej świąt, tym większy stres związany z doborem idealnego prezentu. Zawsze pragniemy, aby było to coś, co wywoła na twarzy osoby obdarowanej naprawdę szczery uśmiech. Jeśli zależy nam na autentycznej radości, pomysł zakupu kolejnej pary skarpetek lepiej zachować na inną okazję. Najlepsze, sprawdzone i gwarantujące satysfakcję prezenty to przede wszystkim kosmetyki do pielęgnacji, dzięki którym zapewniamy swoim bliskim chwilę przyjemności tylko dla siebie. Ciekawą propozycją może być chociażby linia z niezwykle popularnym w ostatnim czasie olejem konopnym, dostępna w ofercie Livioon. Pamiętajmy również, że z doskonałym przyjęciem cieszą się także piękne perfumy – zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn!

A gdyby tak… jeszcze zarobić?

Świąteczna gorączka kojarzy nam się przede wszystkim z wydawaniem – często również niezbyt udanym. Aby uniknąć stania w kolejkach, wielu godzin poszukiwań oraz zakupu niesprawdzonych prezentów, warto zdać się na pomoc przyjaciół, którzy mieli już okazję przetestować dany produkt, a teraz mogą z czystym sumieniem polecić go innym. Właśnie tak działa praca w firmie Livioon, a jeśli zdecydujesz się do nich dołączyć, na świąteczne prezenty wydasz do 30% mniej i nawet zarobisz! Wystarczy, że wypróbujesz ich kosmetyki, perfumy czy środki czystości, a następnie polecisz je swojej rodzinie i znajomym. Ich plan wynagrodzeń należy do najlepszych na rynku. Sprawdź, ile skorzystasz będąc ich partnerem zwłaszcza w okresie przedświątecznym!

Święta to czas porządków, gotowania i wzajemnego obdarowywania. Dzięki Livioon tegoroczne przygotowania nie muszą wiązać się z uporczywym szorowaniem czy staniem w długich kolejkach po świąteczny prezent. Co więcej, decydując się na współpracę z firmą Livioon, możesz zyskać – nie tylko zniżki, ale także realne, dodatkowe fundusze do Twojego domowego budżetu.