zabawki

Centrum handlowe Riviera to nie tylko zwykłe miejsce zakupów. To przede wszystkim przepełniona rozrywką lokacja, która z pewnością przypadnie do gustu całej rodzinie. W największej przestrzeni handlowej na całym Pomorzu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Centrum dedykowane jest zarówno amatorom zakupów jak i tym, którzy preferują ciekawy sposób spędzenia czasu, w szczególności z rodziną.

Wspólna zabawa

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na prorodzinny charakter miejsca. Istnieje wiele aktywności, które z powodzeniem zainteresują rodziców i ich pociechy. Dzieci mogą brać udział w licznych animacjach oraz korzystać z rozwiązań skutecznie wypełniający im czas w trakcie szału zakupowego ich opiekunów. Wewnątrz budynku znajduje się aż pięć ścianek społecznościowych. Świetnie posłużą jako miejsce do rysowania, grania, czy zrobienia unikatowego zdjęcia którym z dumą będzie można się pochwalić na ulubionym portalu społecznościowym.

Wyjątkowa opieka

Dla najmłodszych została również przygotowana fenomenalna alternatywa dla nudnych zakupów z rodzicami. Fun Park znajdujący się w centrum służy dzieciom jako miejsce niezapomnianej zabawy pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Dzięki takiemu rozwiązaniu rodzice oddać się bezgranicznej radości zakupów bez obaw, że ich pociecha marzy jedynie o powrocie do domu. W tym czasie dzieciaki przenoszeni są do krainy zabawy i nieograniczonych atrakcji. Dobrze przygotowani do pracy animatorzy są gwarancją, iż wszyscy mali goście bezpiecznie spędzą swój czas, a przygotowane zabawy będą dla nich przygodą, która zdecydowanie długo pozostanie w pamięci.

Strefa malucha

Dla najmłodszych odkrywców przygód została przygotowana strefa malucha. Wyposażona w najatrakcyjniejszy dla młodych adeptów zabawy sprzęt z wydzieloną specjalnie przestrzenią gwarantuje bezpieczeństwo oraz moc wrażeń związanych z przygotowaniem nowoczesnych zabaw sprzyjających rozwojowi najmłodszych gości. Od momentu kiedy w Rivierze znajduje się tak funkcjonalny plac zabaw, Gdynia może poszczycić się posiadaniem centrum handlowego idealnie odpowiadającego potrzebom rodzin z dziećmi.