brwi

Brwi są bardzo często jednym z elementów naszej urody, który jest najbardziej niedoceniany. Jest to wielki błąd, gdyż odpowiedni kształt, kolor i styl brwi sprawią sprawą, że nasza twarz będzie bardziej atrakcyjna, a spojrzenie wyraziste.

Wiele z nas w młodości popełniło mnóstwo błędów w stylizacji brwi – najczęściej dotyczyło to nadmiernego wyskubania brwi. Ważne jest jednak, aby dalej nie popełniać oczywistych błędów, bo przecież idealny kształt brwi wcale nie jest aż tak trudny do osiągnięcia.

Pamiętajmy zatem, że warto wybrać się do profesjonalnego studia, w którym stylistki wykonają pełną stylizacje brwi. W Studio Bodybar w Warszawie wykonujemy stylizacje brwi Brow Shape, która można dodatkowo poszerzyć o laminacje brwi.

Warto zatem zainwestować w brwi, gdyż są one nie są tylko elementem makijażu, ale przede wszystkim stanowią podstawę  świetnego wyglądu i samopoczucia.

Na czym zatem polega profesjonalna stylizacja Brwi Brow Shape oraz laminacja brwi?

Stylizacja brwi Borw Shape składa się z 5 profesjonalnie opracowaych kroków:

1. Konsultacja:

Podczas konsultacji stylistka analizuje rysy twarzy Klientki oraz omawia docelowy kształt brwi, dostosowany do kształtu twarzy.

2. Mapowanie:

Podczas drugiego kroku zabiegu stylistka bardzo precyzyjnie nakreśla wcześniej uzgodniony kształt brwi, skupiając się na trzech punktach – tak istotnych w uzyskaniu odpowiedniej symetrii brwi.

Należy bowiem pamiętać, iż początek brwi wyznaczamy za pomocą równej linii pomiędzy skrzydełkiem nosa a wewnętrznym kącikiem oka.

Idealny łuk znajdziemy na wysokości źrenicy, na równej linii ze skrzydełkiem nosa.

Natomiast  koniec wyznacza linia pomiędzy skrzydełkiem nosa a zewnętrznym kącikiem oka.

3. Koloryzacja:

Koloryzacja brwi odbywa się przy użyciu henny pudrowej marki Ellebana o wysokiej zawartości pigmentu. Henna pudrowa to absolutny hit w naturalnej stylizacji brwi. Jest to produkt bez amoniaku i nadtlenku wodoru, nie testowany na zwierzętach, vegan friendly.

Szeroka paleta kolorystyczna pozwala w pełni dostosować kolor do potrzeb Klientki. Dodatkowo dzięki  efektowi tatuażu na skórze gwarantuje naturalne zabarwienie brwi.

4. Depilacja woskiem – regulacja:

W trzecim kroku usuwamy niechciane włoski przy użyciu idealnie plastycznego wosku HOT- czyli twardego wosku marki Lycon.

5. Makijaż i/lub laminacja:

Jeżeli Twoje brwi są niesforne i włoski nie układają sie tak, jakbyś sobie tego życzyła, wówczas stylistka w Studio Bodybar w Warszawie zaproponuje Ci zabieg laminacji brwi, polegający na aplikacji specjalnych preparatów mających na celu ujarzmienie twoich niesfornych włosków – tak by zamierzony efekt stylizacji był trwały.

Jakie trendy rządzą w 2019 roku w stylizacji brwi?

W 2019 roku w stylizacji brwi będą królować 4 główne tredy, które opisujemy dla Was poniżej.

Natural brows –  naturalne brwi robią wielki come back. Po czasach, gdy na instagramie furorę robiły brwi o idealnym kształcie i idealnie wypełnione, wracają czasy, gdy najmodniej jest naturalnie, ewentualnie z małą ilością żelu.

Soap brows – brwi na mydło to topowy trend w stylizacji brwi w 2019! Żel to standard, ale mydło to już wyższy poziom. Zabieg polega na układaniu brwi wilgotną szczoteczką z odrobiną mydła, co utrwala nadawany włoskom brwi kształt. Jest to tani i zaskakująco skuteczny sposób stylizacji brwi.

Coloured brows – koloryzujecie włosy, dlaczego nie brwi? Można zaszaleć z kolorami takimi jak różowy, pomarańczowy czy niebieski. Jeżeli chcesz bardziej subtelny efekt, wystarczy kremowy cień do powiek nałożony delikatnie na włoski brwi – delikatnie i ciekawie.

Fluffy – tekstura brwi to temat, który towarzyszył nam już w 2018 roku.  W 2019 będzie on wykorzystywany jeszcze mocniej. Takie zabiegi jak botox – keratyna odżywią nasze brwi, co docelowo spowoduje że będą gęstsze, grubsze i pełniejsze (wręcz puszyste).