kobieta

Pięknie ułożone włosy, które zachowują naturalny wygląd, a jednocześnie zyskują większą objętość? Tak, jeśli zaufasz Kérastase, piance do włosów przerzedzonych. Z jej pomocą wyczarujesz nie tylko wspaniałe fryzury, ale znacząco zwiększysz objętość pasm i utrwalisz je tak, by przez długie godziny wyglądały olśniewająco. Nie będą im straszne czynniki zewnętrzne, bo zostaną również wzmocnione, a pianka do włosów zapewni im ochronę przed uszkodzeniami.

Kérastase pianka: usprawnij codzienną stylizację włosów

Codzienne układanie włosów to zajęcie często zajmujące wiele czasu. Wyczarowanie loków, fal czy fantazyjnych upięć wymaga wiele precyzji, ale jedna część procesu to czesanie włosów i nadanie im kształtu, a druga – sprawienie, by przetrwały w nienaruszonym stanie cały aktywny dzień. W tym celu właśnie sięgamy po produkty do stylizacji włosów. Kosmetyki do utrwalania włosów to produkty, które z powodzeniem pozwolą utrzymać każdą fryzurę cały dzień, pod warunkiem, że zostaną odpowiednio użyte i zastosowane w odpowiedniej ilości. Kérastase pianka pozwoli zaoszczędzić czas i świetnie wyglądać każdego dnia.

Najpierw odżywka do włosów, potem pianka

Produkt do utrwalania włosów Kérastase to produkt bezpieczny, jednak warto zadbać o pasma, by osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Zabiegi stylizacyjne na włosy dadzą bowiem najlepsze efekty, gdy zostaną przeprowadzone na pasmach odpowiednio do tego przygotowanych. Włosy będą wyglądać piękniej, gdy utrwalacz zostanie nałożony na odżywione pasma. Nie wolno więc zapominać o pielęgnacji kosmyków, która zaczyna się już od umycia ich szamponem. Na tym jednak kończyć się nie powinno, ponieważ ważne jest, by po umyciu nałożyć balsam do włosów, który nawilży i odżywi je odpowiednio, dostarczając potrzebnych składników. Fluid do włosów to jednak nie wszystko. Raz w tygodniu warto poświęcić więcej czasu na pielęgnację włosów i nałożyć na nie odżywczą maskę, a następnie wykończyć wszystko, nakładając na pasma eliksir do włosów, na przykład w formie olejku. Pozwoli to na zabezpieczenie końcówek przed uszkodzeniami oraz sprawi, że użyta do ułożenia i czesania włosów produkt do układania włosów Kérastase pianka da jeszcze lepsze efekty.

Pianka do włosów

Odpowiednio użyta Kérastase pianka pozwoli nie tylko na mocne utrwalenie włosów, ale i nada im piękny wygląd. Dzięki konsystencji musu, pianka łatwo się nakłada i nie wymaga spłukiwania. Jak stosować ten produkt? Najlepsze efekty osiągniesz, nakładając piankę Densimorphose na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy świeżo po umyciu, a następnie rozprowadzając ją równomiernie. Możesz wysuszyć włosy lub zostawić je do wyschnięcia, możesz także zacząć tworzenie fryzury, zakręcić włosy lub wykreować ciekawe zaczesanie. Efektem końcowym pracy z Kérastase  pianką  będzie zwiększona objętość włosów oraz utrwalone na długie godziny, naturalnie wyglądające ufryzowanie.

Lakier do włosów – produkt do utrzymania fryzury

Najczęściej stosowaną praktyką w kwestii tworzenia uczesania jest jego utrwalanie na samym końcu. Używane są do tego produkty w sprayu, mające za zadanie utrzymać w ryzach włosy przez cały dzień. Są to kosmetyki skuteczne, jednak należy uważać z ich ilością, ponieważ użyte w nadmiarze mogą sklejać włosy i wyglądać nieestetycznie. Utrwalający aerozol do włosów najlepsze efekty pozwoli osiągnąć wtedy, gdy zostanie nałożony na sam koniec stylizowania włosów, tak by ułożone pasma utrzymały kształt na dłużej. Warto sięgnąć w tym celu po produkt do stylizacji włosów Kérastase z szerokiej gamy. Gdy zakończysz więc tworzenie dzieła na głowie, sięgnij po usztywniacz, czyli lakier do włosów, by osiągnąć ostateczny efekt.