dziecko

Każda mam chce jak najlepiej zadbać o zdrowie i higienę swojego dziecka, zaopatrując się w szereg potrzebnych produktów, które jej w tym pomogą. Producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to lepszych i bardziej innowacyjnych rzeczy, mających pomóc każdej mamie przy codziennej pielęgnacji malucha.

Babyono – w trosce o noworodka

Jedną z uznanych na rynku firm produkujących tego typu asortyment jest Babyono. Zaopatrując się w oferowane przez nią produkty, można skompletować całkiem sporą wyprawkę. Są to rzeczy najwyższej jakości, bezpieczne (zgodnie z unijnymi normami) oraz ergonomiczne. Co więc można wybrać dla swojego malucha z asortymentu, jaki oferuje Babyono?

Kocyki

Oczywiście cieplutki, miękki i delikatny oraz barwny kocyk. Niezastąpiony do łóżeczka, ale też do ułożenia dziecka po kąpieli. Można w nim usypiać malucha lub karmić, co zarówno dla mamy będzie mocno komfortowe. Kiedy dziecko podrośnie kocyk może posłużyć się jako mata na podłogę, na której malucjh będzie mógł się bawić.

Kąpielowe akcesoria

Kąpanie dziecka to nie lada wyzwanie dla rodziców, szczególnie gdy nie mają w tym wprawy. Obecnie sytuacja jest i tak znacznie lepsza niż kilkanaście lat temu, ponieważ można wspierać się różnymi akcesoriami, ułatwiającymi kąpiel malucha. Na co warto zwrócić uwagę? Konicznie trzeba zaopatrzyć się w otulacz, w który owija się dziecko po kąpaniu. Musi być zrobiony z jak najlepszego materiału, delikatnego i przyjaznego dla skóry niemowlaka oraz wchłaniającego wilgoć. Druga ważna rzecz to mata antypoślizgowa do wanienki. Zakłada się ją na mocne przyssawki, dzięki czemu nie przesuwa się w wannie i zapewnia bezpieczną kąpiel. Firma Babyono oferuje też zestaw kolorowych i mięciutkich gąbek kąpielowych. Ich specjalna struktura pozwala na dokładne umycie skóry dziecka, nawilżenie i namydlenie. W wyprawce dla dziecka z akcesoriami przeznaczonymi do kąpieli nie może też zabraknąć termometru do wody, ręczniczków oraz kosmetyków pielęgnacyjnych. Muszą być to produkty delikatne, atestowane, bez żadnych konserwantów, aby nie zaszkodziły wrażliwej skórze noworodka. Po kąpieli natomiast koniecznie trzeba zastosować oliwkę natłuszczającą lub balsam czy mleczko do ciała.

Gryzaki i butelki – coś na ząb

Kolorowe, żelowe gryzaki to typowy „must have” dla każdego maluszka. Specjalna konstrukcja gryzaka pozwala na pewny uchwyt dziecka i zapewnia bezpieczne korzystanie. Schłodzony w lodówce żel utrzymuje spory czas niską temperaturę, dzięki czemu ból wywołany swędzącymi dziąsłami i wyrzynającymi się ząbkami zostaje znacznie ukojony.

Na spędzające sen z powiek mamy i noworodka kolki Babyono ma specjalne butelki antykolkowe. Odpowiednia konstrukcja smoczka i profil nasady imituje pierś mamy i sprzyja naturalnemu odruchowi ssania. Butelka jest zwężana ku dołowi, dlatego dziecko może pewnie ją chwycić w małe rączki.

Co jeszcze można kupić dla malucha z asortymentu Babyono? Produktów jest bez liku, zarówno dla mamy, jak i dla noworodka i starszego dziecka. Pieluszki, grzechotki, laktatory, elektroniczne ni miseczki i łyżeczki do karmienia i wiele innych, potrzebnych produktów, służących każdego dnia do pielęgnacji dziecka. Wybierając markowe rzeczy, wybiera się bezpieczeństwo, komfort użytkowania i niezawodność.