wesele

Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych dni w życiu, a każda para chce go zapamiętać jak najdłużej. Zdjęcia ze ślubu są pamiątką na całe życie, dlatego praktycznie wszystkie pary młode decydują się na fotografa ślubnego. Dobrej jakości zdjęcia upamiętnią przygotowania do ślubu, ceremonię i przyjęcie weselne. Państwo młodzi muszą jednak najpierw wybrać fotografa, który wykona to zadanie najlepiej. W artykule powiemy, dlaczego wybór fotografa jest tak ważny, a także wspomnimy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru. Dobry fotograf posiada odpowiedni sprzęt, jasne obiektywy i zadba o najlepszą jakość zdjęć.

Portfolio jest najważniejsze

Podczas poszukiwań fotografa ślubnego, trzeba zwrócić uwagę na portfolio. Fotografia ślubna Nowy Targ to przede wszystkim obszerne portfolio, które warto przejrzeć już na samym początku. W razie pytań można napisać do fotografa, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Portfolio jest szczególnie istotne, ponieważ pokazuje styl fotografa, rodzaj kadrowania i obróbki. Zauważymy również pomysłowość miejsc do sesji plenerowych. Każda para ma na pewno jakieś oczekiwania wobec fotografa oraz preferuje jakiś określony styl. Pierwsze wrażenie po zobaczeniu prac fotografa jest zatem bardzo cenną wskazówką dotyczącą decyzji. Fotografia jest ukazaniem emocji, swojego charakteru, doświadczenia, dlatego każda sesja ma swój unikalny styl. To właśnie przeglądając całe portfolio zauważymy wyselekcjonowane i świetnie dopracowane kadry. Reportaż taki jest wspaniałą pamiątką wyjątkowo ważnego dnia w życiu młodej pary. Fotograf musi potrafić uchwycić emocje: od łez wzruszenia po uśmiechy czy zaskoczenie.

Oferta fotografa

Michał Bachulski jasno podkreśla, że ofertę można dopasować do konkretnych oczekiwań. To bardzo ważne, jeśli chcecie zmienić coś w tradycyjnym pakiecie przygotowanym przez fotografa. Najczęściej początek reportażu obejmuje czas przygotowań do ślubu. Kolejny etap to ceremonia oraz wesele. Zazwyczaj koniec reportażu przypada w okolicach północy, czyli po sfotografowaniu pierwszego tańca, zabaw, krojenia tortu czy oczepin. Fotograf zwróci szczególną uwagę na emocje pary młodej oraz gości. Podczas wesela fotograf wykona sesję zdjęciową z członkami rodziny, która może mieć miejsce na sali weselnej lub w plenerze obok domu weselnego. Każda uroczystość jest inna, dlatego fotograf nie limituje liczby zdjęć. Otrzymacie nawet 500 zdjęć ze ślubu, przygotowań i sesji plenerowej. Wszystkie zdjęcia są poddane selekcji i obróbce w programie graficznym. 60-80 zdjęć trafia do zaprojektowanej przez Was fotoksięgi, a pozostałe zdjęcia zostaną udostępnione na 4 płytach DVD oraz w galerii internetowej. Przekazane fotografie mają pełną rozdzielczość, co da możliwość wydruku.