kobieta

Stomatologia estetyczna przeżywa obecnie swój złoty okres. Nie bez powodu – w końcu piękny uśmiech to również klucz do pewności siebie. Idealne uzębienie pozytywnie wpływa na poczucie własnej wartości i bez wątpienia pomaga w życiu. Stanowi również naszą wizytówkę, będąc zauważalnym już przy pierwszym kontakcie.

Perfekcyjny uśmiech na wyciągnięcie ręki

To, jak postrzegają nas inni ludzie, jest bardzo ważne. Z pewnością wszyscy zgodzą się z tym, że warto zadbać o swoje zęby, aby były nie tylko zdrowe, ale również atrakcyjne wizualnie. Stomatologia estetyczna oferuje szereg możliwości zadbania o uzębienie, wśród których należy wyróżnić chociażby usuwanie złogów nazębnych, piaskowanie czy wybielanie. Szczególnie ten ostatni zabieg wzbudza zainteresowanie zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy nie są przekonani do tradycyjnej barwy swoich zębów.

Skuteczne ustabilizowanie koloru zębów

Na rynku obecnie można znaleźć wiele zróżnicowanych past o charakterze wybielającym, specjalnych pasków czy urządzeń reklamowanych przez celebrytów, jednak w pełni zadowalający oraz trwały efekt można uzyskać dzięki zastosowaniu jednej z metod wybielania zębów – zastosowania systemu Beyond oraz użycia lampy Beyond Polus. Barwa uzębienia może zmieniać się w ciągu życia z uwagi na wiele czynników. Przyczyniają się do tego między innymi kawa, herbata, tytoń oraz pożywienie, które przylega do powierzchni szkliwa. Warto zainteresować się tematem również wtedy, kiedy zęby z uwagi na predyspozycje genetyczne mają niezadowalający odcień. Należy zauważyć, że zabieg wybielania zębów nie jest inwazyjny, trwa stosunkowo krótko, a efekt jest bardzo szybko widoczny.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość świadczonych usług

O czym należy pamiętać, decydując się na wybielanie zębów bądź inny zabieg, który oferuje stomatologia estetyczna? Przede wszystkim trzeba dobrze zastanowić się nad doborem odpowiedniej metody zabiegu i znaleźć najkorzystniejszą opcję dla siebie. Należy także pamiętać o stosowaniu odpowiedniej diety i właściwej pasty do zębów po jego wykonaniu. Bardzo ważne jest również sprawdzenie miejsca, w którym podejmiemy się jakiejkolwiek ingerencji w nasze uzębienie. Dentyści pod jedynką to laureat konkursu Orły Stomatologii 2020. Nowoczesny gabinet zlokalizowany na warszawskim Mokotowie cieszy się uznaniem pacjentów z uwagi na innowacyjne, indywidualne podejście do każdego tematu, a także bezpieczeństwo i wysoką jakość świadczonych usług. To miejsce, z którego każdy wyjdzie zadowolony, z pięknym i promiennym uśmiechem.