masaż

Krótkie, ciemne i coraz chłodniejsze jesienne dni są dla wielu z nas trudne do przetrwania. Jak znaleźć w sobie energię do wstawania o poranku i wypełniania obowiązków, z których nikt nas nie zwolni z powodu jesieni? Zastrzykiem energetycznym mogą być zabiegi SPA, którym warto się poddać właśnie o tej porze roku.

Zalety zabiegów w SPA

Zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne od pewnego czasu zyskują coraz większą popularność. Doceniamy możliwość zadbania o ciało i ducha w spokojnej i komfortowej atmosferze, niekoniecznie daleko od domu. SPA w Konstancinie-Jeziornie to idealny pomysł na weekendowy wyjazd, w którego trakcie możemy poddać się działaniom specjalistów w dziedzinie pielęgnacji i relaksacji, a dodatkowo skorzystać z dobroczynnych właściwości wyjątkowego mikroklimatu panującego w tej miejscowości, od lat słynącej z tężni solankowej.

Naturalne bogactwo Konstancina-Jeziorny

Tamtejszy obiekt EVA Park Life & SPA w Konstancinie-Jeziornie – korzysta z tutejszego ujęcia solankowego, zasilającego basen znajdujący się w ośrodku. Kąpiel w nim może być świetnym wstępem do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Goście EVA Park Life & SPA mogą również skorzystać z solankowej kąpieli perełkowej w jacuzzi, która ma działania antyseptyczne i odświeżające czy aromatycznego peelingu na bazie soli jodowo-bromowej. SPA znajduje się tuż obok tężni solankowej w Konstancinie-Jeziornie, której dobroczynny wpływ na zdrowie górnych dróg oddechowych jest znany i doceniany od lat.

Odnowa biologiczna

Poza basenem z solanką, w EVA Park Life & SPA wykonywane są liczne zabiegi relaksacyjne i pielęgnacyjne (więcej na ich temat można poczytać na stronie https://evapark.pl/spa/), które pozwalają kompleksowo zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Są wśród nich zabiegi nawilżające i ujędrniające skórę, liftingujące i poprawiające owal twarzy, likwidujące oznaki zmęczenia, problemy z pękającymi naczynkami czy trądzikiem, modelujące sylwetkę i pomagające zmniejszyć blizny lub cellulit. Zabiegi SPA w ośrodku w Konstancinie-Jeziornie to również szeroka oferta masaży i rytuałów pielęgnacyjnych, które umożliwiają pozbycie się stresu czy uciążliwego bólu. Pomagają one poprawić krążenie, wzmocnić metabolizm ciała, a przede wszystkim doskonale relaksują dzięki aromaterapii naturalnymi olejkami.

Weekend w SPA w Konstancinie-Jeziornie to doskonały pomysł na spędzenie czasu we dwoje czy prezent dla bliskiej osoby, która pragnie wypocząć niedaleko stolicy, w otoczeniu pięknego parku zdrojowego, ciszy i spokoju. Gwarantuje wypoczynek i zyskanie energii na przetrwanie jesieni i zimy!