święta

Już niebawem spotkasz się wraz z całą rodziną przy wigilijnym stole, a pod koniec wieczerzy wymienisz się z bliskimi prezentami. Problem w tym, że nie masz jeszcze upominków dla wszystkich członków swojej rodziny. Na liście osób, które chcesz obdarować, odhaczyłeś już wszystkich swoich krewnych… z wyjątkiem swojej siostry. Co zafundować dziewczynie, która ma szaloną naturę i nie umie usiedzieć w miejscu?

Trudny wybór

Wybór prezentu pod choinkę dla siostry to nie lada wyzwanie. Większość dziewczyn cieszy się z kosmetyków, ubrań, akcesoriów czy biżuterii, ale jeśli twoja siostra jest typem aktywnym, żądnym nowych przygód – takie typowe prezenty może uznać za niewyszukane, a nawet nudne. A przecież nie na takim efekcie ci zależy! Zastanów się więc na tym, czego szukać, aby zamiast oklepanego przedmiotu, dać swojej siostrze niezapomniane wrażenia.

Przychyl jej nieba

Nie każdy dobrze czuje się na wysokościach. Jeśli jednak twoja siostra wyzwań się nie boi, to prawdopodobnie będzie wniebowzięta, kiedy odkryje, że jej prezentem świątecznym jest przygoda wysoko ponad ziemią. O tym, w jakiej formie będzie doświadczać podniebnych przygód, będziesz musiał zadecydować sam i musisz wiedzieć, że nie będzie to łatwy wybór. Z ofert, które najmniej przyprawiają o gęsią skórkę, warto wyróżnić lot balonem, samolotem bądź śmigłowcem. Dla siostry całkowicie uzależnionej od adrenaliny warto jednak wybrać coś bardziej ekstremalnego: skok na bungee, lot paralotnią czy skok spadochronowy.

Rzuć jej wyzwanie

Nie musisz wysyłać swojej siostry pod niebo, żeby dostarczyć jej dawkę emocji. Zamiast tego zafunduj jej wizytę w escape roomie, do którego zresztą możesz wybrać się z nią. Myślisz, że taka atrakcja nie będzie wystarczająco wyszukana? Pokaż sobie i swojej siostrze, że pobyt w escape roomie może być bardzo emocjonujący. Wybierając tematykę kieruj się sprawami zabójstw i horrorami – w momencie, gdy czas zacznie wam uciekać, na pewno poczujecie się jak w prawdziwym dreszczowcu.

Strzał w dziesiątkę

Jest wiele sposobów na to, by upolować doskonały prezent świąteczny dla siostry. Należą do nich lekcje strzelania z broni palnej, strzelania policyjnego lub nieco bardziej rozrywkowego meczu paintballa – zarówno tradycyjnego, jak i laserowego. Ustrzel taki prezent dla swojej siostry, zanim będzie za późno.

Na pełnych obrotach

Twoja siostra jest fanką szybkich samochodów? To świetnie się składa! Bez względu na to, w jakich samochodach gustuje, na pewno znajdziesz dla niej odpowiednią furę na poświąteczną przejażdżkę. Daj jej szansę na przemierzanie miejskiej dżungli w ekskluzywnym samochodzie sportowym, za którym ogląda się na ulicy każdy facet. Pozwól jej na wizytę w prawdziwym lesie, który będzie oglądać przez zabłoconą szybę okna samochodu terenowego.

Przygoda z wodą

Doskonałym pomysłem na prezent pod choinkę dla siostry, która lubi sporty i aktywności związane z wodą, będzie wypad na basen, nad rzekę lub nad jezioro. Tam będzie mogła poznać tajniki nurkowania, nauczyć się podstaw kajakarstwa górskiego bądź raftingu albo doświadczyć coraz popularniejszej przygody z fly-boardem, który uniesie ją wysoko ponad taflę wody.

Emocje na śniegu

Skorzystaj z uroków obecnej pory roku i poślij swoją siostrę na stok lub ośnieżone ścieżki. Nie każ jej jednak uczyć się powoli jazdy na nartach, bo nie dostarczy jej to takich emocji, jak choćby wyprawa psim zaprzęgiem. Jeśli taka wizja ci się nie podoba, postaw na coś innego, jak np. snowkite, czyli połączenie latawca z deską snowboardową.