kobieta

Prezent dla odważnej kobiety na Dzień Kobiet to nie lada wyzwanie. Nie każda kobieta będzie zadowolona z bukietu kwiatów czy wyjścia do kina. Niektóre panie potrzebują w życiu adrenaliny i mocnych wrażeń, a ich święto to idealna okazja, aby sprezentować im np. lot na paralotni czy jazdę super szybkim samochodem na torze wyścigowym. Dzień Kobiet, obchodzony na całym świecie 8 marca, to święto, w którym warto zadbać o bliskie nam kobiety. W niektórych krajach (np. na Białorusi) to nawet dzień wolny od pracy. Kiedyś z tej okazji kupowano rajstopy i goździki, a z czasem tradycja ewoluowała w bardziej wyszukane prezenty.

Motoryzacyjny prezent na Dzień Kobiet

Kobiety, które fascynują się motoryzacją, z pewnością ucieszą się z prezentu dopasowanego do ich pasji. Świetnym pomysłem będzie np. jazda samochodem rajdowym. Prezent można ofiarować w postaci vouchera pozwalającego na wstęp na tor wyścigowy. Kobieta po przejściu specjalnego szkolenia będzie mogła sama usiąść za kierownicą i poczuć się jak zawodowy kierowca lub towarzyszyć profesjonaliście na fotelu pilota. Obie wersje prezentu wyzwalają ogromną adrenalinę i na długo pozostaną w pamięci.

Militarne prezenty na Dzień Kobiet

Panie zafascynowane militariami na pewno będą zachwycone, gdy dostaną replikę broni ASG (z ang. air soft gun). Będą mogły dzięki niej doskonalić umiejętności strzeleckie. Dobrym pomysłem jest także zabranie kobiety na strzelnicę z okazji Dnia Kobiet. Będzie mogła wypróbować różne rodzaje broni, a także przejść szkolenie zorganizowane przez instruktora. Jeśli kobieta zafascynowana militariami lubi także modelarstwo, idealnym prezentem będzie plastikowy model czołgu lub samolotu w skali H0, czyli 1:87, oraz zestaw farb i pędzli do malowania go.

Ekstremalne prezenty dla kobiet

Kobietom, które lubią ekstremalne przeżycia, warto sprezentować voucher na różnego rodzaju atrakcje. Świetnym pomysłem jest np. zafundowanie ukochanej lotu paralotnią lub skoku ze spadochronem. Ciekawą opcją są także mniej oczywiste rozwiązania, np. weekendowy kurs survivalu, na którym będzie mogła sprawdzić się w trudnych warunkach. Tego typu atrakcje na długo pozostaną niezapomniane, ale można je dodatkowo utrwalić, nagrywając film lub robiąc pamiątkowe zdjęcia. Warto mieć na uwadze, że każda kobieta będzie zachwycona, mogąc dzielić wrażenia z bliską osobą – kupno podwójnego vouchera z pewnością będzie idealnym pomysłem.