facet

Dzień Chłopaka to doskonała okazja do powiedzenia bliskiemu mężczyźnie jak wiele dla nas znaczy. Nie musi to być od razu kochanek, ale chociażby dobry przyjaciel czy kolega z pracy, który często nam pomaga. Czasami jednak brakuje pomysłu i upominki na Dzień Chłopaka kupujemy na ostatnią chwilę. Co podarować mężczyznom w dniu ich święta, żeby sprawić im radość, a jednocześnie nie wydać fortuny?

Czekoladowe upominki na Dzień Chłopaka

Czekoladę kochają wszyscy, a nawet jeśli nie to i tak zdecydowana większość populacji. Podarowując naszym bliskim mężczyznom czekoladowe upominki na Dzień Chłopaka na 99% sprawimy im wielką przyjemność. Wybór jest przeogromny. Mamy do dyspozycji czekoladowe telegramy, figurki z czekolady, różnego typu praliny czy chociażby mix najlepszych gatunkowo czekoladek. Biała, mleczna, gorzka – lekki rekonesans pozwoli nam dowiedzieć się  jaka jest ulubiona czekolada naszych najbliższych.

Tego typu upominki na Dzień Chłopaka nie obciążą znacznie naszego portfela. Koszt dobrego zestawu czekolady to kilkanaście do kilkudziesięciu złotych. Duży wybór tego typu smakołyków z czekolady znajdziesz chociażby na stronie chocolissimo.pl

Kolorowe skarpety

Jeśli wydaje Ci się, że skarpety to oklepany temat muszę powiedzieć, że się myślisz. Kolorowe skarpetki to nie tylko modny, ale też praktyczny prezent. Warto jednak przysiąść trochę do tematu i znaleźć takie, które będą pasowały do gustu obdarowanego chłopaka lub nawiązywały do jakiegoś ciekawego zdarzenia z przeszłości. Prezent, który wywołuje dobre wspomnienia może być więcej warty niż najdroższa biżuteria.  

Skok na bungee

Jeśli operujemy trochę większym budżetem, a bliski mężczyzna kocha adrenalinę, to ciekawym pomysłem może być skok na bungee. Cena tego typu ekstremalnej przyjemności to niewiele ponad 150 złotych – w zależności od lokalizacji. Miejsc do skoków jest całą masa, wystarczy poszukać kuponów na jednym z wielu popularnych serwisów. Warto jednak wziąć poprawkę na indywidualne predyspozycję naszego mężczyzny. Nie każdy facet lubi tego typu rozrywki.

Dobry alkohol +18

Klasyczny i zarazem zawsze modny prezent to dobry alkohol. Decydując się na tego rodzaju upominki na Dzień Chłopaka warto dowiedzieć się co lubi pić obdarowywana osoba. Od rzemieślniczych piw, przez wyborne wina, aż po whisky – wybór jest przeogromny. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i ilość gotówki, którą chcemy na ten cel poświęcić.

Niezależnie jaki upominek na Dzień Chłopaka wybierzemy, warto go ładnie zapakować. Nawet najskromniejszy prezent w ładnym opakowaniu pokaże, że obdarowywana osoba jest dla nas ważna.