restauracja

Codziennością każdej restauracji czy lokalu gastronomicznego jest gotowanie, obsługa gości, a także… sprzątanie. Na ogół odbywa się ono wcześnie rano lub późno w nocy. Pracownicy szybko muszą doprowadzić lokal do porządku, dużo uwagi skupiając na czyszczeniu i myciu podłóg, które potrafią być bardzo zabrudzone. Na szczęście proces ten można sobie ułatwić za pomocą urządzenia HIZERO Bionic Mop.

Jak działa Bionic Mop?

Bionic Mop HIZERO to nowoczesny i wielofunkcyjny mop do gastronomii z wbudowaną baterią. Jego działanie oparte jest na bionicznej technologii, co pozwala na skuteczne zamiatanie, mycie, wycieranie oraz samooczyszczanie powierzchni. Urządzenie jest łatwe w użytkowaniu oraz wydajne. Nic dziwnego, że tak chętnie sięgają po niego właściciele restauracji. Wystarczy parę ruchów aby usunąć z podłogi wszelkie zabrudzenia, a następnie wymyć ją i osuszyć. Co ciekawe, mop samoczynnie separuje zabrudzenia stałe od brudnej wody, zapewniając tym samym wręcz sterylną czystość sprzątanej powierzchni.

Jak posługiwać się mopem HIZERO?

Posługiwanie się mopem jest bardzo proste. To urządzenie lekkie oraz kompaktowe, nie ma więc problemu, aby go przenosić. Sprzątanie odbywa się za pomocą kilku ruchów. Po zakończeniu czyszczenia należy wyrzucić śmieci z pojemnika oraz opróżnić zbiornik z brudną wodą. Bionic mop sprawia, że sprzątanie odbywa się szybko i dokładnie. Pracownicy lokali gastronomicznych bardzo cenią sobie to urządzenie, ponieważ pozwala ono w krótkim czasie doprowadzić podłogi restauracji do stanu idealnego.

Dlaczego warto sięgnąć po Bionic Mop?

Mop do restauracji HIZERO to trafny wybór z wielu powodów. Urządzenie jest wielofunkcyjne, pozwala na zamiatanie, mycie na mokro i samooczyszczenie. Nadaje się do wielu powierzchni i radzi sobie z różnymi zabrudzeniami. Jednocześnie sprzęt jest kompaktowy i posiada kółka, dzięki czemu łatwo się nim posługiwać. Mop posiada diodę L, która informuje o konieczności wymiany lub dolania wody. Jego zaletą jest także cichy tryb pracy. Sprzęt cechuje się świetnym designem.

Podłogi lokali gastronomicznych potrafią być bardzo zabrudzone. To bardzo ważne, aby czyścić je codziennie i dokładnie, nie tylko ze względów estetycznych, ale i higienicznych. Robienie tego tradycyjnymi sposobami bywa bardzo wyczerpujące. Lepiej sięgnąć po HIZERO Bionic Mop – urządzenie, które świetnie sprawdzi się w gastronomii. Sprzęt jest innowacyjny, wydajny i skuteczny. Raz użyty sprawia, że ciężko sobie później wyobrazić bez niego sprzątanie podłóg.

Sprawdź http://sternapolska.pl/produkty/hizero/223-hizero-4-in-1-bionic-mop!