mężczyzna

Na urodziny męża można zorganizować mu wieczór w gronie znajomych w escape roomie. Miłośnik sportów wodnych ucieszy się na indywidualną lekcję pływania na desce czy nurkowania w basenie. Oryginalnym upominkiem urodzinowym jest voucher na zajęcia wspinaczkowe, tenisa czy squasha.

Niespodzianka na urodziny dla miłośnika sportów wodnych

Oryginalny prezent dla męża to np. voucher na lekcję windsurfingu. Pływania na desce z żaglem można spróbować w okolicach Trójmiasta, Warszawy, Wrocławia, Szczecina i wielu innych miastach w Polsce. Zajęcia trwają około 60 minut i odbywają się pod opieką profesjonalnego instruktora. Do pływania na desce z żaglem nie trzeba się specjalnie przygotowywać. W szkole windsurfingu otrzymuje się cały sprzęt, a także piankę oraz kamizelkę asekuracyjna.

Na urodziny męża można mu ofiarować mu indywidualne zajęcia z nurkowania. To idealny prezent dla faceta, który nie boi się wody i zawsze marzył, aby pływać na dużych głębokościach. W czasie zajęć instruktor zapoznaje uczestnika z podstawowymi zasadami zachowania pod wodą oraz obsługi sprzętu. Nurkowanie odbywa się na basenie. Upominek-przeżycie może być początkiem wielkiej pasji.

Oryginalny prezent dla aktywnego mężczyzny

Mężczyźnie, kochającemu sport i aktywność fizyczną, w prezencie urodzinowym można ofiarować voucher na zajęcia na ściance wspinaczkowej, squasha czy tenisa ziemnego. Zajęcia trwają około 60 minut i nad bezpieczeństwem uczestnika czuwa wykwalifikowany instruktor. Indywidualna lekcja to dobry pomysł, aby podszkolić technikę lub nauczyć się nowych trików.

Miłośnik sportu i mocnych wrażeń ucieszy się na możliwość latania w tunelu aerodynamicznym. Urządzenie przeznaczone jest do treningów dla skoczków spadochronowych, ale może z niego korzystać każdy, kto waży mniej niż 120 kilogramów. We wnętrzu tunelu wydzielają się bardzo silne strumienie powietrza, które są w stanie unieść w powietrze dorosłego człowieka.

Escape room na prezent urodzinowy

Escape room to wyjątkowa rozrywka przeznaczona dla grupy przyjaciół. W dniu urodzin męża można zaprosić dobrych znajomych i wspólnie zorganizować spotkanie urodzinowe. Escape room to kilka pomieszczeń z których wybiera się jedno. Zadaniem uczestników jest wydostanie się z niego, rozwiązując różnego rodzaju zagadki.