zupa

Warszawska Starówka jest usłana rozmaitymi restauracjami, które kuszą nie tylko turystów, ale również mieszkańców ciekawie skomponowanym menu, interesującym wystrojem wnętrz oraz miłą atmosferą. Każda zdaje się być inna i prezentować inny rodzaj kuchni. Wśród licznych lokali można znaleźć restauracje promujące kuchnię francuską, włoską, amerykańską, meksykańską czy azjatycką. Warto poznawać nowe smaki, jednak będąc w stolicy naszego pięknego kraju, dobrze jest sięgnąć do menu obfitującego w typowo polskie potrawy.

Szeroki wachlarz możliwości obejmujący dania mięsne, rybne i jarskie

U Fukiera to miejsce z bogatą historią, które jest znane z kultywowania pięknych tradycji, przede wszystkim tych kulinarnych. Goście ceniący sobie znane od pokoleń smaki w nieco nowoczesnej odsłonie, znajdą tutaj takie rarytasy, jak tatar z polędwicy lub łososia, kołduny z lubczykiem na maśle, placki ziemniaczane czy pierogi z kaczką. W karcie nie zabrakło dań adresowanych do wielbicieli mięs, ale także osób preferujących dania rybne. Restauracja nie zamyka się również na wegetarian, proponując im szeroki wachlarz możliwości.

Interesujące propozycje adresowane do miłośników tradycyjnej polskiej kuchni

Dania główne, zupy, przystawki, a także desery są tutaj dopracowane do perfekcji. Każdy szczegół ma znaczenie, a wszystkie detale łączą się w spójną całość. Smaczne, aromatyczne, tworzone z zawsze świeżych składników dania na pewno spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Restauracja Magdy Gessler w centrum Warszawy to miejsce, w którym promowana jest tradycyjna kuchnia polska. Oprócz wybornych potraw na gości czekają tutaj przytulne wnętrza oraz niezwykle miła atmosfera.

Smakowite drinki oraz wyborne wina

W restauracji U Fukiera można również rozsmakować się w wyjątkowych koktajlach, które są ukłonem w stronę słynnych, przedwojennych hoteli, kawiarni, dancingów czy restauracji. Każda z proponowanych propozycji, ze względu na swoją bogatą formę oraz oryginalny smak, umożliwia przeniesienie się w czasie i zachwycanie się wspaniałymi doznaniami smakowymi. W karcie znalazły się także rozmaite wina pochodzące z różnych stron świata – Polski, Francji, Włoch, Hiszpanii oraz wielu innych.

Wspaniałe miejsce na warszawskiej Starówce

Lokal U Fukiera cieszy się ogromną popularnością również ze względu na swoją lokalizację. Promująca kuchnię polską restauracja znajduje się w samym sercu pięknego warszawskiego Starego Miasta. To obowiązkowy punkt na kulinarnej mapie stolicy.