samochód

Prezent dla mężczyzny na 40. urodziny powinien nawiązywać do jego osobowości oraz być okazją do realizacji marzeń. W zależności od upodobań znakomitym pomysłem może być degustacja whisky, jazda szybkim samochodem lub nauka gry w golfa.

Zgłębianie tajników whisky

Z racji tego, że podniebienie 40-latka zazwyczaj jest wyrafinowane, trafiony prezent dla niego będzie stanowiła degustacja whisky. Podczas prezentacji trunku obdarowany będzie miał okazję dowiedzieć się o nim więcej, poznać jego historię, metodę produkcji oraz zasady leżakowania. Ponadto taka degustacja pozwoli na skosztowanie takich rodzajów whisky, których nie miał on szansy nigdy wcześniej spróbować. Prezent może sprawić, że mężczyzna stanie się świadomym degustatorem.

Za kierownicą amerykańskiej legendy – przejażdżka Fordem Mustangiem

Niezależnie od wieku, większość mężczyzn uwielbia szybką jazdę autem. 40 urodziny są doskonałym momentem, aby zafundować bliskiej osobie przejażdżkę samochodem-ikoną. Dla entuzjastów adrenaliny i niezapomnianych emocji, idealnym prezentem będzie jazda legendarnym, amerykańskim Fordem Mustangiem. Atrakcja poprzedzona jest krótkim instruktażem, po którym uczestnik zajmuje miejsce za kierownicą. Następnie obdarowany może oddać się jeździe autem, które osiąga prędkość 250km/h, a do 100km/h przyśpiesza w 5,5 sekundy! Spraw, aby 40 urodziny bliskiej ci osoby były niezapomniane i były dowodem, że każdy moment jest dobry na spełnianie marzeń.

Być jak Tiger Woods

Nigdy nie jest za późno, by odkryć nową pasję, zwłaszcza, że według większości osób „życie zaczyna się po 40-tce”. Każdy entuzjasta precyzji i spokoju będzie zadowolony z prezentu, jakim jest nauka gry w golfa. Ten podarunek będzie strzałem w dziesiątkę w przypadku osób, które lubią sport na łonie natury. Chociaż golf zawsze kojarzył się z elitarną formą rozrywki uprawianą przez niewielu, dziś zyskuje wielu nowych entuzjastów. Naukę gry w golfa można wykupić w różnych wariantach, które są uzależnione od liczby piłek do wykorzystania i czasu instruktażu, natomiast czas przebywania na terenie obiektu jest nieograniczony. W jej trakcie uczestnik ma do dyspozycji określoną ilość prób i niezbędny sprzęt. Sprawdzenie swoich sił na polu golfowym poprzedzone jest krótkim szkoleniem praktycznym, po czym można oddać się grze.