blizny

Neuvia jest jednym z najlepszych naturalnych wypełniaczy i w przeciwieństwie do innych preparatów tego typu, składa się z kwasu hialuronowego, który pochodzi tylko z bakterii priobiotycznych. Specjalistyczne produkty nie zawierają substancji zwierzęcego pochodzenia i organicznych rozpuszczalników. Szczepy bakterii Bacillus subtilis, które wchodzą w skład preparatu,  zapewniają bardzo wysoki stopień czystości, ponieważ wydzielane są w środowisku wodnym, w trakcie procesu oczyszczania.

Neuvia, czyli innowacyjne odkrycie XXI wieku

Włoskie wypełniacze Neuvia, to kompletnie innowacyjny pomysł w świecie medycyny estetycznej. Oprócz naturalnych szczepów bakterii, zawierają również domieszkę hydroksyapatu wapnia, który przedłuża działanie kwasu HA i zapewnia długotrwałe nawilżenie, ochronę i wygładzenie. Preparaty gwarantują efektowne ujędrnienie, odpowiednie napięcie i elastyczność skóry. Neuvia to sprawdzone produkty, wypełniające ubytki tkankowe, a ich stosowanie, minimalizuje ryzyko niepożądanych zmian skórnych.

Jak działają preparaty Neuvia?

Kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w żywych tkankach, takich jak dziąsła, włosy itp. powoduje, że efekty zabiegów z wykorzystaniem produktów Neuvia, utrzymują się nawet do dwóch lub trzech lat, w przypadku zastosowania podskórnego, a na ustach ponad rok. Gwarancją najwyższej jakości i stuprocentowego komfortu są naturalne składniki, które zapewniają kompleksowe działanie, tak aby mezoterapia była skuteczna zarówno w przypadku  kobiet, jak i mężczyzn. Widoczna poprawa wyglądu skóry i korekcja zmarszczek, to efekt starannie przygotowanych preparatów, które są skuteczną pomocą, w przypadku niwelacji blizn potrądzikowych, maskowaniu efektów starzenia się skóry, jak i różnych niepożądanych przebarwień.

Produkt Neuvia Hydro Deluxe został nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej w 2016 i 2017 roku, co świadczy o jego efektowności i skuteczności. Neuvia pomaga odzyskać witalność skórze, gruntownie ją odżywić, jak i zapewnić jej uzyskanie upragnionej sprężystości.  Neuvia to połączenie natury i wysokiej jakości w jednym.

Neuvia Intense Lips, czyli naturalna rewitalizacja ust

Coraz popularniejszym produktem włoskich wypełniaczy jest Neuvia Intense Lips. Ten preparat powstał z myślą o dokładnej korekcie i poprawie stanu ust. Powiększanie i rewitalizowanie warg to główny cel zabiegów, stosowanych z Neuvia Intense Lips, a wykorzystanie sprawdzonych materiałów, takich jak PEG i BSHA i innowacyjnej technologii IPN, gwarantuje bezpieczeństwo i długotrwałe efekty. Czynnik sieciujący, czyli glikol polietylenowy, odporny jest na naprężenia mechaniczne, a jednofazowy hydrożel z kwasem HA pochodzi z bakterii priobiotycznych, które są bezpieczne dla człowieka. Dlaczego preparat jest coraz częściej wybierany przez specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej?

  • wyjątkowa ultraczystość kwasu HA,
  • bardzo niskie ryzyko powstawania stanów zapalnych,
  • gwarancja jakości,
  • długotrwałe i widoczne efekty.

Produkty Neuvia są potwierdzeniem dobrej jakości, ale zawsze należy pamiętać o przeciwwskazaniach, jakimi jest ciąża, karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne, nowotwory, jak i stany zapalne skóry np. trądzik.

Stawiając na preparaty Neuvia, stawiasz na najwyższą jakość, jak i gwarancję efektownych rezultatów. Jeśli ważne są dla Ciebie naturalne rozwiązania w kosmetologii, warto pomyśleć właśnie nad tymi produktami.