Czasami zastanawiamy się jak skompletować ubrania dla dzieci, by jednocześnie były modne i nie trzeba było odnawiać całej garderoby. Najprostszym i najtańszym sposobem są t-shirty i podkoszulki z nadrukami.

T-shirt i podkoszulek

To najbardziej uniwersalna część garderoby, zarówno dla dzieci, nastolatków, jak i dorosłych. Bardzo dobrze pasują do spodni i spódnicy, zarówno tych ubieranych na co dzień, jak i na spotkania towarzyskie. Zdecydowanie nie pasują jedynie na bardzo oficjalne i uroczyste imprezy.
T-shirty możemy kupić w dowolnym kolorze i wszystkich odcieniach, dlatego w szafie powinno znajdować się kilka ich wersji. Nie ma wtedy trudności ze skomponowaniem kolorystycznym z innymi częściami kreacji.

W ostatnich sezonach bardzo modne są podkoszulki z nadrukami. Rysunek, napis mogą całkowicie odmienić zwykłą bawełnianą bluzeczkę. Oczywiście nadruk powinien być odpowiednio dobrany do wieku i okoliczności.Dla dzieci najodpowiedniejsze są ubranka z nadrukami przedstawiającymi zwierzęta lub bohaterów z ulubionych bajek. Ich wybór będzie inny dla chłopca a inny dla dziewczynki. Dzieci nieco starsze wolą nadruki geometryczne lub rożne śmieszne napisy, które wyróżnią ich wśród innych kolegów. T-shirty z takimi nadrukami bardzo dobrze nadają się do przedszkola lub do szkoły.

ubranie

Źródło: Producent ubrań dziecięcych Tuss.pl

Na popołudniowe spotkania towarzyskie z rówieśnikami lub na szkolne dyskoteki doskonale będzie pasował podkoszulek z nadrukiem błyszczącym (znajdziemy w sklepie Tuss), które są bardziej eleganckie. Dzieci i młodzież lubią, by także ich bluzy ozdobione były kolorowymi elementami. Nadruki na bluzach z reguły są mniejsze i przedstawiają symbole.

Trzeba pamiętać, że odzież z nadrukami należy prać i prasować na lewej stronie, nadruki wtedy przez długi czas zachowają intensywność kolorów. Bardzo interesującym i indywidualnym rozwiązaniem jest wykonywanie indywidualnych nadruków na zamówienie. Takie t-shirty są niepowtarzalne i możemy umieścić na nich dowolny wzór lub napis, wśród rodziców dużą popularnością cieszą się podkoszulki ze zdjęciem dziecka. Nastolatki wybiorą raczej zdjęcie ukochanego idola.