kapelusz

Za modą damską trudno jest nadążyć. Nawet Usain Bolt pędzący po złota olimpijskie nie dałby rady. Moda damska ciągle ewoluuje, zmienia się i zaskakuje. Jednego dnia żadna kobieta nie może sobie wyobrazić swojej szafy bez obcisłej, długiej sukienki, by drugiego dnia ją wyrzucić do kosza i zastąpić ją swoim krótkim i przewiewnym odpowiednikiem. Projektanci mody wyskakują wciąż z nowymi pomysłami, które nierzadko mogą zrewolucjonizować postrzeganie tego, co jest obecnie modne. Dzięki temu sieci odzieżowe przeżywają rozkwit. Każdego dnia przewija się przez nie wiele kobiet szukających czegoś nowego do swojej garderoby. Nierzadko wydają w tym celu ogromne pieniądze, których suma pozwoliłaby spędzić długie wakacje na Malediwach z całą rodziną. Oczywiście nie bez kozery mówi się na kobiety jako płeć piękną. Każdy facet pragnie mieć u boku zadbaną kobietę, która wie, jak się dobrze ubierać i wyglądać.

Gwiazdy się ubierają, a my kupujemy

Gwiazdy ekranu, muzyki i sportu mają wielki wpływ na to, co ubierają ich fanki. Są nieraz postrzegane jako wzór do naśladowania. Dlatego tak często są wykorzystywane w kampaniach reklamowych promujących daną sieć ubrań. Niektóre kobiety widząc, że ich idolka poleca czerwone płaszcze, prędzej czy później wylądują w sklepie z odzieżą i pełne motywacji i zaangażowania będą szukać takiego samego płaszcza nie patrząc nawet na jego cenę. Można oczywiście się z tego śmiać i nie traktować poważnie, ale może nadejść moment, gdy w szafie zabraknie już miejsca na rzeczy związane z ulubioną gwiazdą.

Szafa damska i jej podstawowe zakamarki

Garderoba kobiety ma kilka obowiązkowych punktów. Przede wszystkim ponadczasową, czarną i prostą sukienkę potocznie zwaną „małą czarną”. Jest świetnym rozwiązaniem na każdą ważną okazję. Doskonale nadaje się jako baza, która w połączeniu z wybranymi przez nas dodatkami może stanowić ciekawą stylizację. Warto jednak wziąć pod uwagę to, że dobrze podkreśla ona figurę, co dla niektórych pań może nie być zaletą. Kobiety powinny mieć także dobrze dopasowane spodnie jeansowe przylegające dobrze do ciała. Biała bluzka świetnie łączy ze sobą elegancję z prostotą, czyli bez niej nie istnieje damska garderoba. Szpilki, najlepiej w wielu kolorach – mężczyźni je kochają. Dlatego warto jest nauczyć się chodzić w szpilkach. Spódnica do kolan także może być dobierana w nieraz szaleńcze stylizacje. Każdej zadbanej kobiecie.