torba

Oferowana przez firmę Lassig torba do wózka jest niezwykle pakowym i eleganckim produktem, który z pewnością zadowoli każdą nowoczesną mamę. Torba Lassig Mix ‚n Match charakteryzuje się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale również nowoczesnym i stylowym designem, zaprojektowanym z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dzięki dużej pojemności, oferowana przez markę Lassig torba pozwala na bezproblemowe zapakowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów dziecięcych.

Praktyczność i pojemność torby Lassig

W zestawie znajdują się praktyczne, dodatkowe ramiączka o różnych długościach, które pozwalają na wygodne transportowanie torby w ręku, na ramieniu lub bezpośrednio na ramie wózka. Torba Lassig posiada szereg kieszonek o różnych pojemnościach, które pozwalają na bardzo sprawne i szybkie uporządkowanie wszystkich, najbardziej potrzebnych akcesoriów dziecięcych. Są w stanie także pomieścić wiele niezbędnych przedmiotów prywatnych, takich jak chociażby telefon, portfel czy klucze. Producent zadbał jednak, aby torba Lassig stanowiła dla nich odpowiednie zabezpieczenie. Dzięki dodatkowemu wzmocnieniu, oferowana przez markę Lassig torba może transportować nawet bardzo ciężkie rzeczy.

Pakowność i komfort użytkowania

Główna kieszeń zapinana jest na praktyczny i wygodny suwak. Wewnątrz znaleźć można chociażby kieszeń na rzep oraz dwie nieduże, wyjmowane przegródki usztywnione i wykończone gumką. Dodatkowym usprawnieniem jest obecność otwartej kieszonki na dołączoną do zestawu składaną matę do przewijania oraz kieszeni na pieluszki. Torba Lassig posiada także bardzo funkcjonalne opakowanie termoizolacyjne na butelkę. Można ja przyczepić karabińczykiem do zaczepu wewnętrznego na torbie. Po bokach umieszczone są natomiast dwie zewnętrzne kieszenie, które mogą bez problemu pomieścić rozmaite drobiazgi.

Możliwość indywidualnego dostosowania

Razem z torbą Lassig, w zestawie znajdują się również trzy odczepiane paski w określonych rozmiarach, które pozwalają na dostosowanie trybu użytkowania do własnych potrzeb. Dodatkowym usprawnieniem są również usztywniane, bezpośrednio wyjmowane przegródki zakończone gumką. Torba Lassig Mix ‚n’ Match jest również wyposażona w matę do przewijania, termoizolacyjne opakowanie na butelkę, kosmetyczkę na różne niezbędne drobiazgi oraz wygodny brelok na klucze. Oferowana przez markę Lassig torba wyprodukowana została z poliestru pochodzącego z recyklingu. Dzięki temu nie posiada żadnych substancji szkodliwych, takich jak na przykład kadm, nikiel czy PVC.