dzieci

No właśnie! Czym właściwie jest ów mityczny prezent dla chłopaka? Jaka jest jego dokładna definicja? Macie jakieś pierwsze skojarzenia i obraz w głowie? Na pewno na myśl przychodzi Wam jakaś użytkowa rzecz, po prostu gadżet, który ma mu posłużyć przez najdłuższy czas. Może jednak ma mu też sprawiać radość? Czy to przedmiot z którego będzie korzystać oboje? Bez zadawania sobie tych fundamentalnych pytań, bardzo dużo kobiet ogranicza się do kupienia ukochanemu czegoś co mu się po prostu przyda. To właśnie takie myślenie doprowadza do sytuacji w której pod choinką lądują bokserki, skarpetki i kremy do golenia. Może warto w porywie szaleństwa ośmielić się na oryginalny prezent dla chłopaka (https://www.toys4boys.pl/43-prezent-dla-chlopaka)? Pozwolić sobie nawet na coś humorystycznego, z przymrużeniem oka. Jaka jest definicja prezentu dla partnera? To każde skojarzenie, które nasuwa się Wam na myśl o chłopaku i urzeczywistnienie tej myśli w postaci podarunku. Musicie przecież doskonale się znać. Wiesz przecież, że Twój chłopak nie interesuje się nową kolekcją bielizny męskiej, nie śledzi z wypiekami na twarzy trendów z wzorami na skarpetkach. namiętnie interesuje się bielizną męską i skarpetami lub najnowszymi modelami maszynek do golenia. To są przedmioty, które może dostać od ciotki lub mamy. Zadaniem partnerki jest wybicie się ponad to i znalezienia czegoś oryginalnego i trafionego.

Prezent dla chłopaka – o czym należy pamiętać?

Pamiętaj, że możesz kierować się złudną myślą, że znasz chłopaka na tyle dobrze, że zawsze będzie zadowolony z tego, co mu sprezentujesz. Jeżeli jednak to wyłącznie nasza projekcja i wyobrażenie? Warto zastanowić się nad tym co faktycznie może sprawić mu radość, bo to odbije się na związku. Co ciekawe to oczywiście wymaga zaangażowania z obu stron, bo on też powinien Cię zaskakiwać. Teraz jednak pozostańmy przy tym co chcą dostawać w prezencie faceci. Częściej to oni są pokrzywdzeni w tej sferze, bo okazuje się, że dostają same oklepane podarunki. Czy prezent dla chłopaka, taki który po prostu się spodoba i wprawi go w zachwyt to rzeczywiście prezentowe i okolicznościowe K2?

Jak znaleźć coś ciekawego? Wystarczy wznieść się ponad wyżyny skarpet i bielizny i skierować swój umysł w kierunku potrzeb faceta i tego jak spędza swój czas wolny. Prosty przykład – pomyśl o tym, o czym ostatnio ci opowiadał z dużym zapałem. Potem zastanów się w jaki sposób lubi odpoczywać i co robi razem z kumplami (to tajemna wiedza, ale uwierz mi, że możesz ją posiąść). Musisz zdawać sobie sprawę, czy lubi horrory, czy ma w domu całą filmotekę Tima Burtona. Wiesz pewnie jakiej muzyki słucha i czy lubi mieć płyty w swojej kolekcji. Wystarczy znaleźć i kupić album jego ulubionego zespołu. Lubi grać na Xboxie? Sprawdź jakiej gry brakuje mu na półce lub po prostu spytaj o to jego kumpla. Warto też sprawdzić ofertę sklepów internetowych, gdzie znajdziemy same dziwne, ale fajne gadżety dla facetów. Jeżeli Twój chłopak interesuje się filmami z bohaterami z uniwersum Marvela, możesz sprawić mu np. lampkę biurkową, która wygląda jak zbroja Iron Mana. Jeżeli lubicie razem imprezować, może spodobać mu się alkochińczyk. Podejrzewamy, że jak wejdziesz na taką stronę, to nie opuścisz jej przez najbliższą godzinę. Właśnie dlatego ponawiamy apel – nigdy więcej wytartych pomysłów na prezent!