manicure

Czy szkoda Ci Twoich pieniędzy oraz czasu spędzonego u kosmetyczki, aby Twoje paznokcie były piękne oraz lśniące? Zamiast poddawać się profesjonalnym stylizacjom paznokci u kosmetyczki, postaw na wygodniejsze rozwiązanie! My zaproponujemy Ci tańsze rozwiązanie, które będziesz mogła wykorzystać u siebie nie wychodząc z domu. Domowy zestaw do stylizacji paznokci to jest to czego właśnie potrzebujesz, aby zaoszczędzić parę groszy i mieć jednocześnie piękne oraz zadbane paznokcie.

Dlaczego zestaw do hybryd ?

Jednym z atutów kobiety są piękne dłonie oraz zadbane paznokcie. Genialnym pomysłem na stylizację naszych paznokci są lakiery hybrydowe, które należy utwardzić pod specjalną lampą z promieniami UV. Tak popularny sposób na zadbany oraz estetyczny wygląd paznokci nie trzeba wykonywać w profesjonalnym studio u kosmetyczki. My polecamy samodzielne wykonanie paznokci w domu, które będzie równie efektowne, jak te wykonane przez kosmetyczkę. Poza tym jednorazowy zakup sprzętu w postaci lampy do hybryd oraz lakierów będzie zdecydowanie bardziej opłacalny, niż co miesięczna wizyta u wizażystki paznokci.

Lampa do hybryd

Jednym z elementów domowego zestawu do malowania paznokci jest lampa do hybryd. Po nałożeniu warstwy lakieru należy utrwalić jego kolor przez naświetlenie naszych paznokci lampą z promieniami UV. Tak wykonywaną czynność powtarzamy po każdym pomalowaniu paznokcia, wsuwając pod lampę najlepiej całą dłoń. W ten sposób utrwalimy dodatkowo kolor na pozostałych paznokciach, by efekt utrzymywał się dłużej. Lampa do hybryd nie jest zbyt droga, lecz polecamy jej zakup w zestawie, w którym będzie ona zdecydowanie tańsza, niż jako pojedyncza sztuka.

Lakiery hybrydowe

Stały się bardzo popularne oraz najczęściej stosowane do stylizacji kobiecych paznokci. Ich struktura utrzymuje się bardzo długo na paznokciu, gdzie nałożona warstwa lakieru hybrydowego utrzymuje się na płytce paznokci nawet przez trzy tygodnie. Dodatkowo na rynku producenci oferują szeroką gamę barw, gdzie każda z dziewczyn znajdzie swoje ulubione kolory, które wykorzysta w swojej domowej stylizacji.

Utwardzacz

Aby zapewnić paznokciom piękny wygląd oraz, aby nałożony lakier hybrydowy utrzymywał się bardzo długo, należy zastosować dodatkową warstwę specjalnego lakieru utwardzającego. Jego powłoka będzie chroniła wcześniej nałożony kolor oraz uchroni przed pęknięciem zastygłego lakieru. Będzie również zabezpieczał paznokcie przed ścieraniem się lakieru oraz przed ich porysaniem, co podczas wykonywania domowych czynności nie jest to rzadkie.