zajecie

Chciałbyś szybko zarobić dodatkowe kilkaset złotych? Marzy Ci się dodatkowy zastrzyk gotówki na kosmetyki, wakacje pod palmami albo kultowe szpilki od Jimmy Choo? Mamy dla Ciebie pięć propozycji łatwego zarobku.

Mycie okien

To naprawdę niezła opcja – dla tych, którzy liczą na szybki zysk. Za umycie jednoskrzydłowego okna można policzyć ok. 15 złotych, dwuskrzydłowego – 20 złotych, a za drzwi balkonowe aż 25 złotych. Paca nie jest najlżejsza, ale nie jest też maksymalnie wyczerpująca – z pewnością dasz sobie radę, zwłaszcza, jeśli postawisz na dobry sprzęt i środki. Policz, ile okien znajduje się w jednym domu, mieszkaniu, biurze… To co, zaczynasz się reklamować?

Wyprowadzanie psów

To doskonałe rozwiązanie dla uczniów i studentów, którym przyda się dodatkowy zastrzyk gotówki. Wyprowadzenie kilku psów naraz jest możliwe, a pozwoli Ci szybko zarobić na flakonik perfum albo bilet miesięczny na tramwaj.

Wypełnianie ankiet

To opcja dla domatorów, którzy chcą pracować w piżamie, bezpośrednio z łóżka. Wpisz w przeglądarkę „wypełnianie ankiet online”, a na pewno wyskoczy Ci mnóstwo stron. Praca polega na wypełnianiu ankiet, ale każdy serwis ma swoje zasady działania. Pamiętaj, że zanim gdziekolwiek się zarejestrujesz, musisz przeczytać regulamin, żeby później nieprzyjemnie się nie zaskoczyć!

Pieczenie ciast

Jeśli świetnie pieczesz, zacznij piec ciasta i torty na zamówienie. Obecnie bardzo dużo osób zamawia wypieki na uroczystości rodzinne, chrzciny, wesela, komunie, a nawet na imieniny i urodziny. Nie wiesz, jak wyceniać cukiernicze dzieła sztuki? Policz, ile wydajesz na półprodukty, oszacuj zużycie prądu i Twój nakład pracy. Pamiętaj, że tort ozdobiony masą cukrową i ręcznie lepionymi figurkami powinien być droższy niż klasyczny torcik przełożony masą śmietanową i udekorowany owocami.

Praca konsultanta

To jedna z najprzyjemniejszych opcji! Zarejestruj się w AVON (bez żadnych zobowiązań!) i zacznij zarabiać na sprzedaży kosmetyków. Im większe zamówienie złożysz, tym więcej gotówki zostanie w Twoim portfelu. Możesz zarobić nawet kilkaset złotych na miesiąc!

Artykuł powstał przy współpracy z avon.zarejestrujemycie.pl AVON – Witryny zrzeszającej konsultantki Avon .